خاطره می سازی

درباره ما

درباره نارتی چه می دانید؟ نارتی چگونه و چرا متولد شد؟ شعار “خاطره می سازی” از کجا اومد؟

مقدمه بی ربط

امروزه زمان گوهری است نایاب تر از گذشته و همه در تلاشیم تا از زمان خود به نحوی کارامد بهره گیریم. خرید نیازمندی ها خود امری است مستلزم صرف زمان و ترافیک خیابان های شهر روز به روز زمان کمتری برای ما باقی می گذارد. در حالیکه مشغله های روزانه فرصت لذت بردن از اوقات فراغت را کاهش داده است، صرف زمان های طولانی برای انجام سفرهای درون شهری و خرید نیازهای روزانه معنای خود را از دست می دهد. آنچه در فرصت اوقات فراغت برای افراد در اولویت قرار می گیرد، تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏های روزانه است. همه این عوامل افراد را مجاب به استفاده از روش های نوین مانند مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی در کمترین زمان برای انجام فعالیت هایی وقت گیر گذشته می کند.

این امر انگیزه ما برای آغازی بود تا بتوانیم در زمان افراد صرفه جویی نموده و با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به مشتریان عزیز، نیاز به خرید حضوری برایشان مرتفع گردد.

خاطره سازی نارتی

نارتی با شعار Remembered Always شکل گرفت. جرقه این موضوع ابتدای سال 98 زده شد و تا شروع به کار رسمی برند نارتی چند ماهی زمان صرف تهیه پیش نیازها شد. تا این که در بهمن ماه 98 برند نارتی رسما آغاز به فعالیت کرد. ابتدا هدف این بود که هر کسی بتونه متناسب با سلیقه خودش یک هدیه به یادماندنی درست کنه که المان اصلی این هدیه گل باشه و خاطره ای که این هدیه میسازه برای همیشه در ذهن هدیه دهنده و هدیه گیرنده حک شه.

نارتی : خاطره می سازی

اما الان داستان Remembered Always به کلی تغییر کرده؛ تمرکز نارتی روی گل هایی است که بشه به صورت دائم ازشون نگهداری کرد و نیاز به مراقبت خاصی هم نداشته باشه. چون گل هایی که نیاز به آب و رسیدگی دارن اگر مدتی به حال خودشون رها بشن از بین میرن. به همین خاطر نارتی فاز دوم کارش رو با گل پنبه شروع کرد و فیدبک خیلی خوبی گرفت.

گل پنبه نارتی گلی خشک، طبیعی و دائمیه که علاوه بر زیبایی بی نظیرش نیاز به رسیدگی و آب و نور نداره و در هر دکوری قابل استفاده هست.

بعد از موفقیت گل پنبه، نارتی شروع به ارائه محصولاتی با این ویژگی ها شد. پس شعار Remembered Always نه تنها در مواقع هدیه دادن بلکه برای همه کسانی که از محصولات نارتی استفاده می کنن نمایان شد و برای همه خاطره ساخت. سبد محصولات نارتی علاوه بر محصولات دائمی، انواع گل و گیاه طبیعی و سایر ادوات و وسایلی که به حوزه گل و گیاه مرتبط است نیز شامل می شود که به مرور زمان معرفی می شوند.

معرفی محصولات نارتی نیازمند بررسی، نیازسنجی و تست کیفیت است و پس از دریافت بازخورد، چه قبل و چه بعد از معرفی، فروش آن آغاز خواهد شد.

مینیمالیسم یکی از مهمترین اصولی است که در نارتی رعایت می شود.

Narti. Remembered Always

سیاست ما همواره بر این چهار شرط استوار است:

۱- رضایت کامل مشتری
۲- تضمین کیفیت محصولات ارسال شده
۳- ارائه محصولات خاص در عین سادگی
۴- ارائه بهترین و مناسب‌ترین قیمت

اسکرول به بالا