شیوه های ارسال

ارسال سفارش

از آن جا که نارتی یک فروشگاه آنلاین در حوزه گل، گیاه و دکور می باشد و یکی از اهداف آن این است که شما برای خرید، دیگر مجبور به سفر های درون شهری نشوید و از وقت خود به بهترین نحو استفاده کنید لذا ما سفارش شما را به مکانی که شما آدرس داده اید تحویل می دهیم و امکان تحویل حضوری در محل فروشگاه اینترنتی نارتی نداریم.

بدون اتلاف وقت خرید کنید !

تمامی سفارشات نارتی در تهران توسط خودرو حمل می شوند و به دلیل امکان آسیب رسیدن به محصول و عدم رضایت شما، از پیک موتوری استفاده نمی شود.

تمامی سفارشات نارتی برای خارج از تهران از طریق پست پیشتاز انجام می شوند.

در حال حاضر ارسال رایگان فقط شامل سفارش هایی با ارزش بیش از سیصد هزار تومان خرید می باشد.

هزینه ارسال سفارش های زیر سیصد هزار تومان مبلغ 25000 (بیست و پنج هزار) تومان است. این مبلغ در تهران هزینه ارسال با پیک خودرو است و برای شهرستان مجموع مبلغ 10000 (ده هزار) تومان بسته بندی و 15000 (پانزده هزار) تومان هزینه پست پیشتاز است که در فرم سبد خرید به آگاهی مشتریان عزیز می رسد.

لطفا این نکته را در نظر داشته باشید که به دلیل حجم سفارشات امکان انتخاب زمان ارسال وجود ندارد؛ مگر در موارد خاص که حتما پس از ثبت سفارش با نارتی تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

تمامی سفارشات نارتی فقط و فقط در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته ارسال می شوند. در صورت نیاز به تعیین زمان با ما تماس بگیرید.

سفارشاتی که تا ساعت 12 شب روز جمعه ثبت شوند، روز شنبه ارسال خواهند شد.

سفارشاتی که تا ساعت 12 شب روز یکشنبه ثبت شوند، روز دوشنبه ارسال خواهند شد.

سفارشاتی که تا ساعت 12 شب روز سه شنبه ثبت شوند، روز چهارشنبه ارسال خواهند شد.

پس از ارسال سفارش از طریق پست پیشتاز، شماره مرسوله از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. برای رهگیری مرسوله پستی اینجا کلیک کنید.

اسکرول به بالا