شیوه های پرداخت

شیوه های پرداخت

پرداخت هزینه سفارشات در نارتی تنها به صورت الکترونیکی است. همه مشتریان عزیز فروشگاه نارتی می توانند از طریق درگاه اینترنتی زرین پال و با استفاده از همه کارت‌های بانکی که عضو شبکه شتاب هستند مبلغ خرید خود را پرداخت نمایند؛ سایر روش ها در حال حاضر امکان پذیر نیست؛ در صورت نیاز کافی است از یکی از روش های ارتباطی با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت سفارش شما را ثبت کنیم.

در حال حاضر امکان پرداخت در محل برای سفارشات نارتی چه در شهر تهران و چه در سایر شهرهای کشور وجود ندارد.

در خانه بمانید و آنلاین خرید کنید.

توصیه های پرداخت ایمن

ما سعی کرده ایم فرآیند سفارش را به گونه‏‌ای طراحی کنیم که امن و راحت باشد. با وجود این شما نه تنها برای خرید از فروشگاه اینترنتی نارتی بلکه هنگام هرگونه پرداخت اینترنتی از طریق درگاه های بانکی، برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید.

با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar) ، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد.

قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید. در صورت عدم مشاهده این قفل، از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید.

برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت آنلاین، شبکه بانکی قطع شود یا به دلایل دیگر پرداخت ناموفقی انجام گیرد. معمولا در این حالت پول شما در حساب های میانی بانک است و خود بانک مغایرت را برطرف کرده و آن مبلغ را به حسابتان عودت می دهد. در صورتی که پس از ۷۲ ساعت مبلغ کسر شده به حسابتان بازگشت نخورد، با بانک عامل تماس بگیرید تا مغایرت برطرف گردد.

اسکرول به بالا